Otevřeno
Po – Ne: 11.00 – 22.00
Rezervace pivnice a sklepních prostor
Kde nás najdete
Úvoz 159/26
Praha 1 – Hradčany
Mapa

holdujeme pivu i na Facebooku

Tripadvisor

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Valašské pivo pouze v jedné jediné pivnici v Praze

Jsme jediná pivnice v Praze, kde můžete ochutnat Valašské přírodní nepasterované a nefiltrované pivo. Na čepu máme tyto speciály:

0,5 l 0,3 l
BON 12° SVĚTLÝ LEŽÁK SPECIÁL
36 Kč 22 KčBON 13° TMAVÝ LEŽÁK SPECIÁL
36 Kč 22 KčBON 16° SPECIÁL BOCK
38 Kč 23 Kč


Kvasnicové pivo nebo Pšeničné pivo

Na otázku z čeho je přírodní Valašské pivo vařeno se dá jednoduše odpovědět. Pouze z kvalitní vody, sladu, chmele a kvasnic. Pokud jde o zrání dobrého piva je uchováváno v pivních tancích a dle typu piva je stáčeno pro následnou konzumaci.

Opravdu přírodní Valašské pivo

Pivo nijak chemicky neupravujeme či jinými náhražkami při výrobě nekazíme, proto má opravdu přírodní chuť a nádhernou barvu. Valašské pivo není pro každého, ale jen pro ty, co ocení poctivou dřinu, kterou jsme ukryli v našem pivu. Láskou k pivu se honosí kdekdo, ale z toho mála co nám receptura vaření piva dává, je opravdu kumšt uvařit dobré Valašské pivo.

Kvasnicové pivo

Nepasterizované a nefiltrované Valašské pivo je naší chloubou. Je hutné, plné v ústech s vyšším řízem. Nejprve se projevuje harmonicky sladěná jemnost po velmi dlouhém ležení. Poté přejde ve výraznou hořkost, jež zůstává ještě dlouho v doznění a láká k dalšímu napití.

Tmavý ležák speciál

Pivo je hutné, plné v ústech s vyšším řízem. Barva přechází od tmavohnědé po rubínovou s krémovou hustou pěnou. Ve vůni piva cítíte směs karamelu, pražení a méně tradičně i výrazného chmele. Totéž již po napití cítíte v ústech. Toto pivo je přijímáno i mnohými vyznavači světlých ležáků díky výraznější chmelové chuti.

Sortiment

Nabídka druhů piv se může lišit dle sezony a aktuální nabídky pivovaru.