Otevřeno
Po – Ne: 11.00 – 22.00
Rezervace pivnice a sklepních prostor
Kde nás najdete
Úvoz 159/26
Praha 1 – Hradčany
Mapa

holdujeme pivu i na Facebooku

Tripadvisor

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Valašské pivo pouze v jedné jediné pivnici v Praze

Jsme jediná pivnice v Praze, kde můžete ochutnat Valašské přírodní nepasterované a nefiltrované pivo. Na čepu máme tyto speciály:

0,5 l 0,3 l
BON 12° SVĚTLÝ LEŽÁK SPECIÁL
36 Kč 22 KčBON 13° TMAVÝ LEŽÁK SPECIÁL
36 Kč 22 KčBON 16° SPECIÁL BOCK
38 Kč 23 Kč


Fotogalerie Valašské Pivnice

Valašská pivnice v Praze 1

Tady nás najdete - Pivní restaurace PrahaValašská pivnice v Praze na ÚvozeValašská pivnice zvenčíValašská pivnice PrahaVítejte ve Valašské pivnici v Praze!Valašská pivnice v Praze 1Interiér pivniceNa čepu pivo BONInteriér Valašské pivniceSbírka pivních etiketVýčep v pivniciDolů do sklepních prostor pivniceSklepní prostory Valašské pivniceSklepní prostory pivniceSklepní prostory pivniceSklepní prostory Valašské pivniceBuďte u nás jako domaValašská pivnice je stylováInteriér sklepních prostor pivniceInteriér sklepních prostor pivniceAtmosféra je u nás vždy příjemnáInteriér sklepních prostor Valašské pivniceTajemná zákoutí ve sklepeníValašský krojInteriér sklepních prostor pivniceInteriér sklepních prostor pivniceInteriér sklepních prostor pivniceStylová Valašská pivnice na Praze 1